Mimozemská základňa pri pyramíde v Číne? 3

„Ruskí archeológovia špekulujú nad významnou zbierkou kamenných diskov, tisícky rokov starých, nájdených v horách na hranici Číny a Tibetu. Je tak ťažké vysvetliť ich v rámci pozemských skúseností, že archeológovia nepripúšťajú možnosť, že by disky mohli pochádzať z kozmu.“

Mimozemská základňa pri pyramíde v Číne? 2

To, že také konštrukcie existujú, pekne zapadá do neoficiálnej histórie Číny – histórie, ktorú si väčšina učencov volí ignorovať. Niektorí historici nazvali skorú čínsku kultúru „hádankou zahalenou záhadou." Rozprávky o pradávnych dňoch Číny sú preplnené príbehmi o „ľuďoch z oblohy“ a „bohočloveku", ktorí prišli z hviezd, využívajúc Zem ako základňu pre výskum. Po ceste tieto bytosti naučili niektoré z primitívnych národov, ktoré stretli, základy technológie, strojárstva, farmárčenia a komplikovanú štruktúru vesmíru.

Mimozemská základňa pri pyramíde v Číne?

Tím odvážnych čínskych výskumníkov, pohrúžených do starovekých záhad pôvodu svojej krajiny, prišiel k neodvratnému záveru, že pred 12 000 rokmi využívala väčšinu severných a stredných oblastí Číny ako masívnych pozemských základní vyššia mimozemská rasa!

Top