STRATENÉ VEDOMOSTI STAROVEKU: Boli ľudia prví? časť 4.

Archeológovia a historici objavili veľa zaujímavých nálezov, ktoré stále čakajú na logické vysvetlenie. Ak by sme našli odpovede, príbeh človeka by sa zrazu javil v úplne inom svetle. Ak budú nasledujúce fakty podložené dôkazmi, civilizácia by mohla byť oveľa staršia.

5,7 milionu let staré stopy zpochybňují teorii evoluce člověka

„Sporné na tomto objevu je stáří a umístění stop.“ řekl jeden z výzkumníků. Nově objevené stopy na Krétě mohou zkušeným expertům pěkně zamotat zavedený příběh o raném lidském vývoji. Předpokládané stáří záhadných stop je asi 5,7 milionu let a vznikly v době, do které předchozí hlavní výzkum umístil naše předky s opičíma nohama na africký kontinent – a ne na ostrově ve Středozemním moři. Tento objev by mohl změnit všechno.

Exkluzívny rozhovor so Stephenom Mehlerom

Fascinácia Stephena Mehlera starovekým Egyptom začala vo veku ôsmich rokov a viedla jeho vzdelávanie a spirituálny rozvoj po celý život. Mehler je vyškoleným archeológom a prehistorikom. Pôsobil tiež ako vedecký pracovník Rádu Rozenkruciánov AMORC v San José (Kalifornia) v rokoch 1978-1980. Takmer 16 rokov bol študentom, učeníkom a blízkym priateľom v Egypte narodeného egyptológa a presláveného domorodého strážcu múdrosti Abd’el Hakima Awyana (1926-2008) známeho ako Hakim.

Stránky

Top