Edgar Cayce: POTRAVINY JAKO LÉK I.

Edgar Cayce každého člověka na světe chápal jako jednotku energie utvořenou Univerzálními Silami, které nazýváme Bůh. Jako jedinečnou bytost, která se liší od ostatních a která si zaslouží za takovou být považována. Proto i jeho rady těm, kdož o pomoc požádali, byly vždy pro každého jiné. Cayce viděl každého muže, ženu nebo dítě jako věčné bytí, smysluplné a na zemi se stále rodící. I jeho výklady obsahovaly tuto představu reinkarnace nebo pokračování života od začátku stvoření (snad před miliony let) dosud. Často zdůrazňoval význam životního stylu, který stravu nabízí jako prostředek k zotavení těla a k dosažení lepší životní rovnováhy. Připomínal, a v jeho myšlenkách se tato představa opakovala, že Bůh byl náš Stvořitel a život zde, na planetě Zem, poskytuje příležitost, jak se přiblížit ke Stvořiteli, který je naším opakem.

20 rad jak zvládnout chřipku

Studené počasí, nastydnutí a sezónní chřipka je tady. Jakmile bacily zasáhnou váš dům, dokážou nadělat ze života peklo pro všechny. Pokud chcete být lépe chráněni, začněte s prevencí ještě dnes. Všichni se nemůžeme vyhnout chřipkovému viru, ale máte možnost minimalizovat riziko pro sebe a svou rodinu. Použijte zdravý rozum a generacemi ověřené postupy. To rozhodně stojí za to. Prevence je vždy levnější, než léčba!

Vitamin D v souvislostech

V současné době existuje několik studií, které prokázaly, že při dlouhodobě snížené koncentraci 1,25 D se zvyšuje riziko vzniku nemocí. Logickou otázkou v tomto případě je: Co způsobuje nízké koncentrace 1,25 D?

Stránky

Top