ANCIENT ALIENS séria IV časť 7. MIMOZEMŠŤANÉ A BIGFOOT (dabing CZ)

„Otázky a odpovede 7, štvrtá séria...“
Lidé na každém kontinentu prohlašovali, že viděli stopy Bigfoota. Starověké mýty a legendy hovoří o obří opici, která chodí vzpřímeně po zemi. Co když, jak archeoastronautští teoretici věří, existují důkazy o spojení Bigfoota s mimozemskými cestovateli, kteří kdysi v dávné minulosti navštívili Zemi?
http://www.csfd.cz/film/265160-vetrelci-davnoveku/

Záhada afrického Bigfoota

Podle milovníků záhad v případě, že se našli vědci, kteří se začali vážně zabývat hypotetickou existencí americké verze yettiho zvané bigfoot, je třeba hledat takového hominida i v Africe, po­važované za kolébku lidstva. Mezi všelijaké varianty bigfoota pak podle nich mají patřit zoolo­gům neznámí, lidoopům a člověku podobní tvorové, údajně se vyskytující v povodí řeky Kongo, v Keni, nebo v Senegalu.

Yetti alias Bigfoot

Jak jsem již informoval čtenáře blogu, byl ve sdělovacích prostředcích 22. května 2012 představen Collate­ral Hominid Project, který je založen na spolupráci mezi Oxfordskou univerzitou a Muzeem zoo­logie v Lausanne. V projektu mají být využity nejnovější techniky ke genetickému vyšetření or­ganic­kých zbytků, které mají pařit tvoru zvanému yetti či bigfoot a dalším "ztraceným" druhům homi­nida.

Arthur C. Clarke - ZÁHADY SVĚTA 4.: Záhadný Lidoop

ČÍNA - GIGANTOPITHEC - 200KG
NEPÁL - KHUMJUNG - v Klášteře Skalp Yetiho!
Yeti:
NEPÁL - KATHMANDÚ - DUDH KOSI VALLEY
ANAPURNA - SOUTH FACE
OREGON-CASCADE MOUNTAINS-ESTACADA
WASHINGTON - LUMMI RESERVATION
CALIFORNIA - BLUFF CREEK - PODVOD - po Smrti Přiznání!

Stránky

Top