UFO Noviny č. 9 (január-jún 2012)

"Původně jsem tento příspěvek chtěl věnovat krátkému ohlédnutí za ufologickým děním minulého roku, ale nakonec jsem se rozhodl, že to vynechám. Všichni dobře víme, jaké události se odehrály a předpokládám, že UFO Noviny z velké části čtou ti z vás, kteří toto dění sledují. Rád bych se tedy trochu zamyslel více nad letošním zlomovým rokem a vyjádřil tak trochu osobní názor na problematiku 2012. A rovnou musím kategoricky odmítnout veškeré katastrofické scénáře. Tyto teorie nepodporuji a je bohužel smutné, že se v posledních dvou letech rozpoutala v internetových kruzích tato nesmyslná mánie o konci světa."
Michael M. Faitl

UFO Noviny č. 8 (september-december 2011)

"Za dlouhou dobu, co jsem měl možnost poznávat život a myšlení mimozemských bytostí, jsem prošel názorovým obratem po některých negativních zkušenostech. Proto popíši, k čemu jsem dospěl, a přidám k tomu malé varování. Hodně věcí, se kterými jsem přišel do styku a zabýval se jimi, je do značné míry mimo běžné lidské chápání a záležitosti..."
Ladislav Zelinka

UFO Noviny č. 6-7 (júl-august 2011)

"Prečo ľudia odjakživa vzhliadali k oblohe, rozprávali si príbehy o bohoch lietajúcich po nej vo svojich vozoch a čakali či sa vrátia? Hľadali v oblohe múdrosť a spásu. Ľudské bytosti mávajú niekedy zvláštne pohnútky, ale k svetom tam hore by sa neupriamovali bezo zmyslu. Tí najmúdrejší z nás si pamätali, že obloha nám už raz niečo dala. Z vesmíru vznikla Zem, na nej človek, ale určite nie poprvýkrát v celom univerze..."

UFO Noviny č. 5 (jún 2011)

"Téma, o kterém byly napsány snad statisíce stran, stále se o něm píše a psát se zřejmě bude dál. Spekulace, dohady, podvrhy, ale i fakta, filmy, fotografie, různé dokumenty až na vládních úrovních a hlavně důkazy, které nás zajímají asi nejvíce. Bohužel informace jsou tak obsáhlé, že na prostudování by nám nestačil jeden lidský život. Je na nás, co z toho si vybereme. Zdá se mi nepochopitelné a vadí mi, že se pořád něco tají a mlží. Stejně jako před staletími se vyvstává otázka: „Jsme ve vesmíru sami?“ Ale vládnoucí a vědecké kruhy na Zemi nereagují nebo bagatelizují a laická veřejnost většinou marně pátrá po něčem pozoruhodném na hvězdné obloze."
Gaspar

Stránky

Top