6 mýtů o raw stravě

Mezi lidmi „všežravci“ i lidmi zvažujícími přechod na živou stravu je rozšířeno spousty mýtů a polopravd o tom co a jak funguje na syrové stravě, stejně tak jako zkreslené představy o tom co se „musí“ dodržovat, aby skutečně fungovala. Zde se podíváme na pár z nich, abychom odlehčili tématu stravování a vnesli do něj krapet radosti a svobody.

ZELENÉ SLNKO - 1. RAW obchod + eshop (DUBNICA)

"Keďže sme neboli spokojní ako vyzeráme a ako sa cítime, tak sme hľadali... odkyslenie, vegetariánstvo, vegánstvo, makrobiotika, živá strava... prečítala som asi všetko čo som na trhu zohnala... a HNEĎ sme prešli na vegánsku stravu. Už po prvom týždni sme cítili obrovskú úľavu. Postupne sme jedli viac a viac čerstvého ovocia a zeleniny a prišli na to, že sa blížime k vitariánstvu a to je presne to čo nám najviac vyhovuje."

ELLEN DEGENERES: Proč jsem přešla na rostlinnou stravu...

Ellen DeGeneres je americká komička, herečka a televizní bavička, která se proslavila ve své televizní show a v sitcomech. Je držitelkou 14 cen Emmy. Je vegankou z etických důvodů a považuje se za velkou milovnici zvířat. Podílí se též na webové stránce "Buďte vegany s Ellen" a otevřela veganskou tapas restauraci v Los Angeles.

Stránky

Top